ЧЕСНО
Партії
Політики
Гроші
Агітація
Приймальні
Партія регіонів
Харківська область
Депутати місцевих рад
Балаклійська районна рада 6-го скликання:
Русецький Анатолій Анатолійович
Вовчанська міська рада 6-го скликання:
Антоненко Олександр Анатолійович
Вовчанська районна рада 6-го скликання:
Круподеря Сергій Петрович
Зміївська районна рада 6-го скликання:
Пилипенко Олена Анатоліївна
Сироткін Євгеній Іванович
Ізюмська міська рада 6-го скликання:
Полях Олексій Михайлович
Картамиська сільська рада 6-го скликання:
Козлов Юрій Олексійович
Купʼянська міська рада - голова 6-го скликання:
Демченко Володимир Володимирович
Купʼянська районна рада 6-го скликання:
Капленко Олександр Володимирович
Чернова Сніжана Петрівна
Куп'янська міська рада 6-го скликання:
Кобелєва Валентина Аркадіївна
Мацегора Геннадій Миколайович
Пасічник Світлана Михайлівна
Лісностінківська сільська рада - голова 6-го скликання:
Чашка-Ратушний Микола Володимирович
Лозівська районна рада 6-го скликання:
Нестєров Ігор Євгенович
Малоданилівська селищна рада 6-го скликання:
Гасан Людмила Миколаївна
Наталинська сільська рада 6-го скликання:
Третяк Олена Василівна
Харківська міська рада 6-го скликання:
Аббасов Фазіль Севіндікович
Аріх Ігор Володимирович
Арутюнов Валерій Ашотович
1
2
3
4
5
6
Голови місцевих рад
Вільшанська селищна рада - голова 6-го скликання:
Литвинов Олексій Іванович
Харківська міська рада - голова 6-го скликання:
Кернес Геннадій Адольфович
Шипуватська сільська рада-голова 6-го скликання:
Іванова Валентина Сергіївна
Харківська міська рада - голова 5-го скликання:
Добкін Михайло Маркович
Шипуватська сільська рада - голова 5-го скликання:
Іванова Валентина Сергіївна
Балотування до місцевих рад
Харківська міська рада 5-го скликання:
Святаш Дмитро Володимирович
Скоробагач Володимир Іванович
Соломанін Григорій Анатолійович
Сухорада Олександр Іванович
Телятников Ігор Віталійович
Тимченко Сергій Дмитрович
Ткаченко Анатолій Васильович
Товкун Олег Миколайович
Токарєв Костянтин Олександрович
Тупіцин Володимир Миколайович
Хворост Микола Васильович
Чумаков Володимир Миколайович
Харківська обласна рада 4-го скликання:
Єрьоменко Олег Миколайович
Шеванденков Юрій Анатолійович
Харківська міська рада 4-го скликання:
Петросов Валерій Альбертович
1
2
3
...
16
17
18