Рідне місто

Опис партії

У межах України вона представлена у чотирьох обласних центрах (партія має депутатів у міських радах в Полтаві, Чернівцях і Кропивницькому, а у обласних – у Полтаві та Чернівцях).

У 2020 році партія висунула кандидатів у мери та місцеві ради в Чернівцях, Кропивницькому та Полтаві.

У липні та жовтні 2019 року НАЗК виявило порушення у фінансових звітах партії.

З 2018 року керівником партії є Олександр Удовіченко, депутат Полтавської обласної ради від "Рідного міста". Удовіченко – гречкосій та прогульник. Також очолював обласну організацію Партії регіонів. За президентства Віктора Януковича був головою Полтавської ОДА. 22 лютого 2014 року заявив про свою відставку. 2015 року балотувався до Полтавської облради від "Рідного міста" першим номером у партійному виборчому списку, а також безуспішно претендував на посаду мера Полтави.

У 2015 році партію очолив Вадим Лисий із Сум, і вона "переїхала" до Києва. Лисий висувався від цієї політсили до Сумської міської ради. До цього він був членом ВО "Батьківщина", від якого 2010 року балотувався до тієї самої ради. На місцевих виборах 2015 року партія "Рідне місто" отримала 247 депутатів у радах різних рівнів, переважно сільських та районних.

У 2009 році, за рік до чергових місцевих виборів, зареєстровано партію. Першим керівником партії був Олександр Ковалюк, а юридична адреса партії значилася в його квартирі в Житомирі. Проте вже 2015 року Ковалюк балотувався до Богунської районної в м. Житомирі ради від БПП.

Основний склад партії

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися