Союз Лівих Сил

Опис партії

17 червня 2022 року Восьмий апеляційний суд Львова заборонив партію “Союз лівих сил”, яку Міністерство юстиції вважає проросійською. Про це Руху ЧЕСНО повідомили в СБУ, яке є стороною у справі разом із Мінюстом.

20 березня 2022 року Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про припинення діяльності низки політичних партій. До списку потрапила і партія "Союз Лівих Сил". 

18 лютого 2022 року Лідер партії "Союз Лівих Сил" ("За новий соціалізм") Максим Гольдарб звернувся через посольства США та Великобританії до керівництва цих країн з вимогою відшкодувати заподіяну нашій економіці шкоду через інспіровану ними військову паніку. За найскромнішими підрахунками вона спричинила економічні збитки для України в розмірі $6,5 млрд.

На 5-му з'їзді партії, який відбувся 2 листопада 2019 року, головою партії був обраний Гольдарб Максим Юрійович.

У червні 2019 року Список політичної партії "Союз лівих сил" Василя Волги не пройшов реєстрацію на дострокові вибори до Верховної Ради. Першим номером у списку СЛС мав балотуватися відеоблогер та держZрадник Олександр Семченко

Створення 

Заснована 8 грудня 2007 року. Офіційно зареєстрована 28 січня 2008 року, реєстраційне свідоцтво 146. На установчому з'їзді партії, який відбувся 8 грудня 2007 року, Головою партії був обраний держZрадник Волга Василь Олександрович.

Керівництво партії

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися