Союз Лівих Сил

Опис партії

28 вересня 2022 року Верховний суд відхилив апеляцію Союзу лівих сил (СЛС), та залишив у силі рішення про заборону партії. Про це повідомив аналітик Руху ЧЕСНО Ігор Фещенко із зали судового засідання.

17 червня 2022 року Восьмий апеляційний суд Львова заборонив партію “Союз лівих сил”, яку Міністерство юстиції вважає проросійською. Про це Руху ЧЕСНО повідомили в СБУ, яке є стороною у справі разом із Мінюстом.

20 березня 2022 року Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про припинення діяльності низки політичних партій. До списку потрапила і партія "Союз Лівих Сил". 

18 лютого 2022 року Лідер партії "Союз Лівих Сил" ("За новий соціалізм") Максим Гольдарб звернувся через посольства США та Великобританії до керівництва цих країн з вимогою відшкодувати заподіяну нашій економіці шкоду через інспіровану ними військову паніку. За найскромнішими підрахунками вона спричинила економічні збитки для України в розмірі $6,5 млрд.

На 5-му з'їзді партії, який відбувся 2 листопада 2019 року, головою партії був обраний Гольдарб Максим Юрійович.

У червні 2019 року Список політичної партії "Союз лівих сил" Василя Волги не пройшов реєстрацію на дострокові вибори до Верховної Ради. Першим номером у списку СЛС мав балотуватися відеоблогер та держZрадник Олександр Семченко

Створення 

Заснована 8 грудня 2007 року. Офіційно зареєстрована 28 січня 2008 року, реєстраційне свідоцтво 146. На установчому з'їзді партії, який відбувся 8 грудня 2007 року, Головою партії був обраний держZрадник Волга Василь Олександрович.

Основний склад партії

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися