Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Добкін Дмитро

Добкін Дмитро Маркович

Верховна Рада 8, САМОВИСУВАННЯ, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 2
  • Прогульництво

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 178 округу (Харківська область) від партії “Опозиційний блок” як безпартійний.

Народний депутат 8 скликання. Обраний як безпартійний самовисуванець від за округом №178 (Харківська область). Член фракції “Опозиційний блок”. Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

У 2012 році був обраний депутатом ВР 7 скликання від Партії регіонів за округом №178. У 2006 та 2010 роках обирався депутатом Харківської обласної ради 5 та 6 скликань від Партії регіонів. Був членом партії.

З 1995 до 2004 року обіймав керівні посади у різних комерційних підприємствах, з 1991 до 1992 року працював реалізатором виробничого кооперативу “Прогрес-90”. З 2001 року - президент Харківської міської громадської організації “Ведмідь”. Є акціонером АКБ “Золоті Ворота” (м.Харків).

Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю “правознавство”.

Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання, 100% прогулів. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ. Округ 178
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 178, Харківська область
    Обрано
  • 2010
    список
    Харківська обласна рада 6-го скликання: ПР
    Даних немає
  • 2006
    список
    Харківська обласна рада 5-го скликання: ПР
    Даних немає

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Опозиційний блок
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    Партія регіонів

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Кнопкодавство

Дізнатися більше
22 червня 2017
11 січня 2013
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 13,0%
прогули 87,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу