Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Петечел Олексій

Петечел Олексій Юрійович

Рік народження: 1982

Опис політика

На позачергових виборах до Верховної Ради України у 2019 році балотується від партії “Європейська солідарність” по мажоритарному виборчому округу №83 (м.Івано-Франківськ).

З 2015 року - член виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

З 2006 року працює на посаді спочатку асистента, а потім старшого викладача кафедри кримінального права та процесу Юридичний інститут Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

З 2009 року працює доцентом кафедри кримінального права Юридичний інститут Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Напрямки наукової діяльності на сучасному етапі – юридична психологія, кримінологія.

У 2009 р. захистив дисертацію зі спеціальності 19.00.06 – юридична психологія на тему “Використання спеціальних психологічних знань щодо неповнолітніх учасників досудового розслідування” та здобув науковий ступінь кандидат юридичних наук.

Закінчив Юридичний інститут Прикарпатського університету ім. В.Стефаника з відзнакою. З 2007 по 2008 - здобувач Київського національного університету внутрішніх справ.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Голова партії "Слуга народу" Шуляк програла суд

Голова партії "Слуга народу" Шуляк програла суд

Голова політичної партії "Слуга народу" та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади Олена Шуляк програла позов про захи...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу