Фото: Білоблоцький Микола

Білоблоцький Микола Петрович

Посади Посади

  • 25 липня 1997 - 25 листопада 1998 Віце прем'єр-міністр
  • 25 липня 1997 - 25 червня 1998 Міністр праці та соціальної політики
  • 8 серпня 1996 - 25 липня 1997 Міністр праці