Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Данильченко Галина Вікторівна
Фото: Данильченко Галина

Данильченко Галина Вікторівна

Мелітопольська міська рада 8-го скликання: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Рік народження: 1964

Державна зрада

  • ФАР
    Самопроголошена в.о. міського голови Мелітополя. Після того, як Данильченко проголосила себе в.о. мера, Офіс генпрокурора повідомив їй про підозру у державній зраді.

Опис політика

За методологією Руху ЧЕСНО даний політик є ДержZрадником.

Після того, як Данильченко проголосила себе в.о. мера, Офіс генпрокурора повідомив їй про підозру у державній зраді. 

12 березня 2022 року зявилося відеозвернення Галини Данильченко, де її називають в.о. міського голови Медітополя. У відео вона заклиає мешканців “підлаштувати всі механізми під нову дійсність”. Про справжнього мера Мелітополя Івана Федорова, якого силоміць вивезли 11 березня 2022 року, нічого не відомо. Під час пресконференції для іноземних журналістів президент Володимир Зеленський повідомив, що Федорова катують.

У 2020 році обрана депутаткою Мелітопольської міськради як членкиня партії “Опоблоку”. Набрала менше 300 голосів.На момент обрання працювала директоркою “Мелітопольського заводу підшипників ковзання”. Власником цього підприємства занчиться екснардеп Євген Балицький, якого прокуратура звинувачувала в сепаратистських заявах і який на 9 травня у 2017 році організовував провокаційну ходу для вшанування “безсмертного полку”. У цій ході брала участь і Галина Данильченко.

У 2019 році була членкинею окружної виборчої комісії від “Опоблоку” у місті Мілітополь (округ 80).

У 2015-му році її обрали депутатом міськради Мелітополя від партії “Опозиційний блок”, також вона стала секретарем міськради.

Згідно із даними онлайн-інструменту “Золото партій”, у 2019-му році Галина Данильченко, яка очолювала фракцію "Опоблок" у Мелітопольській міськраді, її син Юрій та дочка Наталія Протасова надіслали по 149 999 грн. на рахунок Дніпропетровської обласної організації партії "Опозиційний блок". 

Народилася 5 липня 1964 року. Член політичної партії “Опозиційний блок”. Керівник благодійської організації “Фонд Єднання”. Директор ТОВ  "Мелітопольський завод підшипників ковзання", що належить до підприємств Групи родини Балицьких. Євген Балицький — народний депутат 7 і 8 скликань. Данильченко була його помічницею. Зараз Балицький – депутат Запорізької облради від від партії “Опозиційний блок” (не плутати з “ОПЗЖ”).

Балотування

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, За строковим трудовим договором на постійній основі

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу