Фото: Корявченков Юрій

Корявченков Юрій Валерійович

Верховна Рада 9, Слуга народу, мажоритарка

Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №33 (м.Кривий Ріг Дніпропетровської області). Заступник голови однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Актор у ТОВ "Квартал 95", відомий під псевдонімом “Юзік”. Довгий час перебував на посаді адміністративного директора Студії “Квартал 95”.  Очолював штаб кандидата в Президенти України Володимира Зеленського у Кривому Розі на виборах 2019 року.  З 1997 до 2003 року працював електрослюсарем, майстром, інженером і заступником голови профкому Центрального ГЗК. 

Знімався в проектах “Смачна ліга”, “Як козаки...”, “1+1 удома. Новий рік”, “1+1 удома. 8 березня” та ін. Був ведучим недільного ранкового шоу “Україно, вставай!” на телеканалі “Інтер”.

Починав свою творчу кар'єру в “КВК”. Брав участь в “Студентських веснах” у складі Студентського Театру Естрадних мініатюр, “Коротке замикання”, пізніше грав у “КВК” за команду Кривого Рогу, потім у колективах “Криворізька шпана”, “50/50”. Після цього вступив в ряди “Збірної Дніпропетровська”, а далі долучився до складу “Збірній Кривого Рогу”.

Закінчив Криворізький технічний  університет (спеціальність “Електропривод і автоматизація промислових установок та технологічних комплексів”) і Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету (спеціальність “Економіка підприємства”).

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу. Округ 33, Дніпропетровська область
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу