Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бабак Сергій

Бабак Сергій Віталійович

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, №11 у списку

Рік народження: 1978

Опис політика

Бабака називали ймовірним наступним міністром освіти. Президент Зеленський неодноразово пропонував йому очолити МОН, проте Бабак відмовився від посади.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 11 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

На момент обрання працював заступником директора держустанови "Центр морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України".

У 2019 році був представлений як експерт “Команди Зеленського”, що відповідає за реформування українських освіти та науки.

Співзасновник Ukrainian Heritage Foundation, директор освітніх програм ГО “Український Інститут Майбутнього”.

Директор департаменту з питань підприємництва та залучення інвестицій Українського Союзу промисловців та підприємців. Був заступником Генерального секретаря Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, директором Департаменту міжнародного співробітництва.

Доктор технічних наук, кандидат економічних наук. Має 20 років наукового та викладацького стажу. 5 років був проректором приватного університету, 7 років очолював науковий центр Національної академії наук, був членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та радником ректора Університету новітніх технологій.

Очолює Київську міську організацію роботодавців у галузі вищої освіти. Майстер спорту з автомобільного спорту.

Економічну освіту здобув у Київському національному економічному університеті та в Napier University, Scotland. Закінчив юридичний факультет Університету новітніх технологій, а також Ужгородський національний університет за спеціальністю "психолог". 

Балотування

 • 2019
  список №11
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу