Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бобровська Соломія

Бобровська Соломія Анатоліївна

Рік народження: 1989

Опис політика

5 жовтня 2022 року увійшла до складу Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, звільнившись з посади секретаря Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

У червні 2021 року оголосила про своє придєнання до новоствореного об'єднання  "Справедливість" та про недовіру голові фракції "Голосу" в ВРУ разом з іншими 10 депутами партії.

У червні 2020 поставила свій підпис під постановою про звільнення Авакова з посту міністра внутрішніх справ.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Голос” номером 9 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Пані Секретар Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

У 2016-2017 роках була заступницею голови та виконуючою обов'язків голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

У 2015 році була призначена радницею голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

У 2015 та з 2012 до 2014 року була координаторкою проектів ГО “Центр громадянських свобод”.

У 2014 році обіймала посаду радниці віцепрем’єр-міністра України Олександра Сича з гуманітарних питань. 

У 2012-2013 роках була учасницею Громадського руху ЧЕСНО.

З 2002 року — членкиня Пласту, у рамках якого заснувала дівоче об'єднання на всеукраїнському рівні, а з 2009 року — членкиня ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”.

Соломія Бобровська є співзасновницею громадських ініціатив Євромайдан SOS та Допомога ДПСУ. Наразі – очолює ГО "Українська Основа", одним з напрямків якої є проект Студії жіночої політичної взаємодії для жінок південної та східної України.

Випускниця Інституту громадського лідерства та Канадсько-української парламентської програми. Закінчила філософський факультет Львівського університету ім. Франка, магістр філософії. Заочно навчається в аспірантурі. Стажувалась у Жіночій раді державної адміністрації штату Массачусетс (Бостон, США).

Освіта

  • Освіта
    Освітній рівень: освіта вища

    Балотування

    Фракції

    • Верховна Рада 9
    • 29 серпня 2019 — ...
      Голос

    Міжфракційні обʼєднання

    Комітети

    • Верховна Рада 9
    • 5 жовтня 2022 — ...
      Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки
    • 29 серпня 2019 — 5 жовтня 2022
      Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

    Посади

    • 15 квітня 2016 — 15 січня 2017
      Заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації
    • 9 листопада 2016 — 12 січня 2017
      в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації
    У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

    Голосування у Верховній Раді 9

    У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

    Промови у Верховній Раді 9

    Дивитись більше про політика в інших джерелах

    Декларації
    Посіпаки
    Посіпаки-2
    Реєстр національних публічних діячів
    Гарна Хата
    Вони голосують для тебе
    Серпом по рейтингу