Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Третьякова Галина

Третьякова Галина Миколаївна

Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ — список №54

Рік народження: 1963

Опис політика

8 жовтня 2021 року під час засідання Верховної Ради представники депутатської групи "За майбутнє" заявили, що Галина Третьякова у фракційному чаті "Слуги народу" прокоментувала смерть члена цієї групи Антона Полякова фразою "одним ворогом менше".

У червні 2020-го Третьякова заявила, що в сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості". Після скандалу відмовилася йти з посади голови комітету.

У червні 2020 поставила свій підпис під постановою про звільнення Авакова з посту міністра внутрішніх справ.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 54 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

З 2017 року - експертка групи “Реформа фінансового сектору та пенсійної системи” у “Реанімаційному пакеті реформ”. Була членкинею правління Пенсійного Фонду України та головою Громадської ради при ПФУ.

У 2015-2019 роках входила до Громадських рад при Міністерстві соціальної політики України та Міністерстві охорони здоров’я України, з 2016 до 2019 - при Нацкомфінпослуг та Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.

У 2009-2010 роках була членкинею Комісії – директоркою департаменту тимчасового адміністрування фінансово-кредитних установ Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

З 1999 року працювала головою правління УАСК “АСКА - життя”. З 1991 до 1999 була директоркою зі страхової справи, першою заступницею генерального директора у тій же компанії. Також працювала інженеркою-технологом у військовій частині.

Генеральна директорка Української Федерації Убезпечення. Керівниця ГО “Інститут громадянських свобод”. Співзасновниця ТОВ “Маврік” та “Про100 Дельта”.

Закінчила Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” та отримала спеціальність “інженер-механік авіаційних двигунів”, Інститут міжнародних відносин КНУ ім.Тараса Шевченка, а також Київський університет ринкових відносин за фахом “фінанси”.

Здобувачка наукового ступеню "кандидат економічних наук". Лауреатка численних премій у галузі менеджменту.

Балотування

 • 2019
  список №54
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ — список №54
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу