Фото: Поляков Антон

Поляков Антон Едуардович


Опис політика

15 листопада 2019 року був виключений з фракції "Слуга народу" у Верховній Раді, на даний момент позафракційний. Поляков назвав це рішення політичною розправою.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 206 округу (Чернігівська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. З 10 листопада до 16 грудня 2019 року - член партії "Слуга народу". Член Комітету з питань антикорупційної політики.

На виборах президента України 2019 року був довіреною особою кандидата у президенти Володимира Зеленського по ТВО №205 (м.Чернігів).

Підприємець, громадський діяч, волонтер. В 2010 році зареєстрував торгову марку “Підрахуй”, магазин, що спеціалізується на продажі покриття для підлоги.

Пізніше відкрив другий магазин “LaminateExpert”. Бере участь у громадських зборах, семінарах політичного спрямування та волонтерських акціях. Голова громадської організації “Український центр протидії злочинності та корупції”, співзасновником та екс-головою якого є народний депутат, обраний за списком “Слуги народу” Сергій Гривко

На даний момент є учасником Чернігівської молодіжної міської ради. Разом з громадськими активістами ініціював створення Чернігівського Молодіжного Бізнес Клубу.

Освіта загальна середня.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 15 листопада 2019 - ... Позафракційні
  • 29 серпня 2019 - 15 листопада 2019 Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань антикорупційної політики