Фото: Маріковський Олександр

Маріковський Олександр Валерійович

Верховна Рада 9, Слуга народу, №91 у списку

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 91 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Експерт з інформаційної політики, електронного урядування, екології, антикорупційної політики. З 2019 року - керівник проекту “Моніторинг ЗМІ”. Член ВГО “Автомайдан”. У 2015 році заснував ГО “Центр контент-аналізу”, є його керуючим партнером.

Директор консалтингового агентства та IT-компанії (ТОВ “Інтелектуальні медійні системи” та ТОВ “Медіатека”). У минулому — член Громадської ради при Мінприроди.

Дійсний радник державного секретаря Міністерства інформаційної політики України. Розробник централізованої моделі управління державними комунікаціями “GovVoice”. Розробник бази реєстрації екологічних проблем. Учасник ініціативи “lang-uk”.

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “фінанси” та фізико-математичний факультет НТУУ “КПІ”. Випускник Української школи політичних студій 2014 року.

Балотування

 • 2019
  список №91
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу