Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Колісник Анна

Колісник Анна Сергіївна

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, №94 у списку

Рік народження: 1994

Опис політика

31 березня 2021 Анна Колісник у телефонній переписці під час позачергового засідання Верховної Ради написала, що "треба звалювати з цієї країни". Потім депутат пояснила це тим, що писала про весняний відпочинок

У жовтні 2019 була підозрюваною в отриманні 30 тисяч доларів за непідтримку в комітеті законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 94 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

На виборах Президента України у 2019 році була довіреною особою кандидата Володимира Зеленського у ТВО №168 (Харківська область).

Протягом останніх років працювала судовою експерткою у Харківському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.

Закінчила юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за спеціальністю “міжнародне право”.

Другу вищу освіту здобула у Харківському національному університеті імені Каразіна за спеціальністю “управитель з адміністративної діяльності, економіст”.

Балотування

 • 2019
  список №94
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу