Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Нальотов Дмитро

Нальотов Дмитро Олександрович

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, мажоритарка 144, Полтавська область

Рік народження: 1985

Опис політика

Згідно з аналітикою руху ЧЕСНО за 2019 рік серед нардепів-"слуг" Нальотов найчастіше підтримував законопроекти фракції, проте утримувався частіше від колег – на кожному четвертому питанні.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 144 округу (м.Полтава) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Займається атракціонами та тематичними парками. Нальотов має мотузкові парки у Києві та Грузії. Займався організацією масових заходів та фестивалів.

З 2010 до 2015 року був власником компанії “SnowLab Gudauri” (Грузія), у 2006-2011 роках - “Urban BoardShop” у Полтаві. У 2004-2009 роках був інструктором зі сноуборду на гірськолижному курорті “Драгобрат” у Карпатах.

Співзасновник ГО “ЗМІСТ Полтава”, ГО “Полтавська платформа”, ТОВ “Активна країна З”, ТОВ “Активна країна К”, ТОВ “КРМ Тревелгруп”, компанії “Activity.ge”, ГО “Спортивний клуб “Едванс”. Керівник ТОВ “Приключение”.

Закінчив Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка за спеціальністю “практична психологія, соціальна педагогіка” та Школу мерів.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка 144
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ. Округ 144, Полтавська область
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу