Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Того ж року підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій. 

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №62 (Житомирська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

З 2018 року голова ГО “Альянс учасників бойових дій”. З 2017 року - військовий пенсіонер.

Майор ЗСУ, учасник АТО, дістав два поранення. Був командиром 5 батальйонної тактичної групи 81 окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ, командиром 1 аеромобільного батальйону 95 окремої аеромобільної бригади, до того був командиром роти та взводу у 95 бригаді.

Закінчив Одеський інститут Сухопутних військ за спеціальністю “Бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів” та Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Майор ЗСУ, Герой України.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу