Фото: Калєтнік Ігор

Калєтнік Ігор Григорович

Верховна Рада 7, КПУ, мажоритарка

Біографія

Народився 16 липня 1972 року в селі Клембівка Ямпільського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Освіта

  • 1993
    Вінницький державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю «агрономія»; у 1999 році – за спеціальністю «облік і аудит»
  • 2001
    Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю «правознавство»

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: САМОВИСУВАННЯ. Округ 41
    Не обрано
  • 2012
    список №7
    Верховна Рада 7-го скликання: КПУ
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: КПУ
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Блок Наталії Вітренко "Народна опозиція"
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 19 червня 2014 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 8 квітня 2014 — 19 червня 2014
    Комуністична партія України
  • 12 грудня 2012 — 8 квітня 2014
    Позафракційні

Помічники

Верховна Рада 7

Посади

  • 13 грудня 2012 — 22 лютого 2014
    Перший заступник Голови Верховної Ради

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу