Фото: Васильковський Ігор

Васильковський Ігор Ігорович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 139 округу (Одеська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

З 2015 року - член наглядової ради ТОВ “Промислово-будівельна група “Камбіо-інвест”, є також співвласником холдингу. У 2007-2013 роках обіймав посаду заступника голови ради директорів там само. Є засновником, керівником та бенефіціаром цілої низки підприємств.

З 2014 до 2015 року працював оперуповноваженим відділу оперативного супроводу адміністрування НДС оперативного управління Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м.Одесі Міжрегіонального головного управління Міністерства доходів. 

У 2007 році був оперуповноваженим оперативного відділення відділу податкової міліції ДПІ в Овідіопольському районі Одеської області та оперуповноваженим відділу по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів та інших товарів оперативного відділу головного відділу податкової міліції Спеціалізованої ДПІ по роботі з великими платниками податків у м.Одесі.

З 2006 до 2007 року працював помічником слідчого відділення розслідування кримінальних справ слідчого відділу податкової міліції ДПІ в Одеській області.

З 2018 року - засновник БФ “Добро вокруг нас”. З 2014 року - співзасновник та власник одеського інтернет-порталу новин “Колокол”. З 2013 року - засновник краудфандингової платформи “Na-Starte”.

Закінчив Національний університет державної податкової служби України за спеціальністю “правоохоронна діяльність” та юридичний факультет Національного університету “Одеська юридична академія”. Також здобув кваліфікацію менеджера зовнішньоекономічної діяльності у “Херсонському економічно-правовому інституті”.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Ігор Васильковський профінансував свою виборчу кампанію коштами, які не зазначені у декларації

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю

Повʼязані публікації