Фото: Пивоваров Євген

Пивоваров Євген Павлович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 175 округу (Харківська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

З 2014 року - професор кафедри технології харчування у Харківському державному університеті харчування та торгівлі. Пройшов шлях від аспіранта (2000 рік) до кандидата технічних наук (2003 рік), доцента кафедри технології харчування (2008 рік) та доктора технічних наук (2014 рік).

Член спеціалізованої Вченої ради Харківського державного університету харчування та торгівлі, керівник науково-виробничого кластера Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу.

Є співзасновником двох сучасних фабрик з виробництва харчової продукції (ТОВ “Тайфун-2000, ТОВ “Чигринов”) та ще кількох підприємств. Продукція виробляється під торговими марками “Пікнік-меню”, “Creamoire”, “Imperia”, “Адміральська”, “Jolino”, “Jolino Kids”, “Bio-Revival”.

Кілька років поспіль брав участь в організації та проведенні щорічних акцій “Анти–наркотик”, “Життя без тютюну”, “Анти–СНІД”, “Збереження репродуктивного здоров’я молоді” тощо. Займався підготовкою волонтерів, які працювали у Харківській області під час проведення “Євро-2012”. 

На волонтерських засадах проводив лекції, тренінги, майстер-класи для пільгових категорій дітей та молоді, спрямовані на підготовку до самостійного життя, набуття навичок побутового самообслуговування та забезпечення здорового харчування.

Закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування, спеціальність – “інженер-технолог”. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

ЗЕМЛЮ ВАРТІСТЮ 10 МІЛЬЙОНІВ МЕРІЯ КЕРНЕСА незаконно ВІДДАЛА «Стройіндустрії-1» ПО «КООПЕРАТИВНІЙ СХЕМІ»

  • порушення законодавства, які стосується використання і охорони природних ресурсів: передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури

Повʼязані публікації