Фото: Заремський Максим

Заремський Максим Валентинович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 202 округу (Чернівецька область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань бюджету.

Депутат Берегометської сільської ради Кіцманського району Чернівецької області у 2010-2018 роках, обирався як самовисуванець. У 2015-2018 роках був секретарем постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, природних ресурсів, побутового та торговельного обслуговування населення.

Начальник відділу планування, оперативного чергування, зв'язку та оповіщення Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, працює в управлінні з 2015 року.

У 2013-2015 роках був завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій Кіцманської РДА Чернівецької області, у 2013 році працював там само головним спеціалістом з питань надзвичайних ситуацій апарату Кіцманської РДА.

Засновник тренажерного залу “МаксимуС” та інтернет-спільноти “Sport people Chernivtsi”, організатор щорічного спортивного фестивалю “Beregomet Open Sport Festival”, проекту “Power People”, оздоровчих пробіжок тощо.

Закінчив "Буковинський Університет" за спеціальністю "право" та Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича за спеціальністю "право".


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань бюджету