Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 212 округу (Дарницький район міста Києва) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

З 2015 року і дотепер за сумісництвом – асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім.Богомольця.

З 2006 року по теперішній час – завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії медичного центру “Борис”.

До того працював лікарем-анестезіологом стаціонарного відділення клініки “Борис” та лікарем- анестезіологом відділення анестезіології та інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні №12.

Закінчив медичний факультет Дніпропетровської державної медичної академії, інтернатуру в НМУ ім.Богомольця за спеціальністю “анестезіологія та реанімація”, факультет підвищення кваліфікації там само, хірургічний факультет Національної медичної академії післядипломної освіти та Київське медичне училище №2.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу