Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 212 округу (Дарницький район міста Києва) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Лікар-анестезіолог вищої категорії.З 2006 року по теперішній час – завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії медичного центру “Борис”. З 2015 року і дотепер за сумісництвом – асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім.Богомольця.

До того працював лікарем-анестезіологом стаціонарного відділення клініки “Борис” та лікарем- анестезіологом відділення анестезіології та інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні №12.

Має майже 15 років досвіду наземного та авіаційного транспортування хворих з порушенням життєво важливих функцій, в тому числі - за кордон.

Закінчив медичний факультет Дніпропетровської державної медичної академії, інтернатуру в НМУ ім.Богомольця за спеціальністю “анестезіологія та реанімація”, факультет підвищення кваліфікації там само, хірургічний факультет Національної медичної академії післядипломної освіти та Київське медичне училище №2. Стажувався у нейрохірургічній клініці Цюріхського університетського госпіталя (Швейцарія).

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу. Округ 212, Київська область
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу