Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бігун Петро

Бігун Петро Анатолійович

Рік народження: 1985

Опис політика

У 2022 році Бігуна затримала поліція за підозрою у вбивстві власної співмешканки, яку знайшли порізаною на шматки. Правоохоронці зазначили, що підозрюваний був учасником ток-шоу про одруження та успішним адвокатом. Бігун раніше знімався у програмі "Одруження наосліп".

Політик значиться керівником кампаній "Бігун Бенджамін", "Хорт", "Сарго Вінч", "Таргет менеджмент".

У 2020 році балотувався до Київської міської ради від партії "Правий сектор". Був безпартійним. На момент балотування працював директором ТОВ "Сарго Вінч" і проживав у місті Києві. Партія не подолала прохідний бар'єр.

У 2019 році балотувався до Верховної Ради як самовисуванець по 222 округу (м. Київ) і цього ж року знімався у телешоу "Одруження наосліп".

У 2017 році, як повідомляють "Наші гроші", у результаті рейдерської атаки Бігун став новим формальним власником ТРЦ "Victoria Gardens" у Львові. Згодом у судовому порядку рейдерство було зупинене.

Тоді ж суд звинуватив Бігуна у службовій підробці: він складав неправдиві клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів. Його визнали винним, але дали іспитовий термін.

Цього ж року Бігун отримав у подарунок квартиру у Києві і взяв нібито у борг 1,85 млн грн від генерал-майора СБУ часів Януковича. Про це свідчив витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно.

До цього Петро Бігун оформив на себе квартиру по вулиці Михайла Донця у Києві площею 86 кв м, яку отримав в подарунок від невідомого. Через місяць на цю ж квартиру були внесені дані щодо договору іпотеки, виданого 18 травня. Як свідчить витяг з реєстру нерухомості, того дня Бігуну позичив 1,85 млн грн Дмитро Білоус. Гроші мав повернути у листопаді 2018 року.

У 2016 році Петро Бігун зареєстрував право власності на автомобіль "Mercedes-Benz" S500L 2005 року випуску, а у грудні – в стані алкогольного сп’яніння потрапив у ДТП. Суд визнав Бігуна винним, однак, провадження у справі закрили через закінчення строку накладення адміністративного стягнення.

Раніше Бігун працював на посаді слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури міста Києва.

Народився 12 липня 1985 року в місті Дудінка Красноярського краю.  

Балотування

 • 2020
  список №12, округ 1
  Київська міська рада 9-го скликання: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР" — список №12, округ 1
  Не обрано
 • 2019
  мажоритарка 222
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ — мажоритарка 222
  Не обрано

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу