Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Марченко Сергій

Марченко Сергій Михайлович

Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА — список №7

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання номером 7 у списку партії "Українська Стратегія Гройсмана".

У 2018-2019 роках обіймав посаду заступника Голови Адміністрації Президента України. З 2016 до 2018 року працював заступником Міністра фінансів. 

До того був експертом у Bendukidze Free Market Center та академічним директором спільної програми “KSE” та “GIZ” у 2015-2016 роках “Лідерство у державних фінансах”.

На початку 2016 року очолював Координаційний центр забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України у Міністерстві охорони здоров’я України та входив до складу колегії міністерства.

Брав участь у розробці Бюджетного кодексу України, що був прийнятий у 2014 році. З 2011 року працював у Координаційному центрі з впровадження реформ при Президентові України.

З 2002 року працював на різних посадах у Міністерстві фінансів України, Державній фіскальній службі, Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Закінчив Академію Державної Податкової Служби України за спеціальністю “управління державними фінансами”. Кандидат економічних наук.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

В Україні зареєстрували більше десятка нових партій у 2021 році

В Україні зареєстрували більше десятка нових партій у 2021 році

Торік Мін'юст зареєстрував 12 нових політичних сил. Про це свідчать дані держреєстрів, які проаналізував Рух ЧЕСНО.  У 2021 році власна партія з&...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу