Фото: Райнін Ігор

Райнін Ігор Львович


Негативні характеристики

Опис політика

Депутат Харківської обласної ради, обраний від БПП "Солідарність". Член постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації.

27 листопада 2019 року стало відомо, що Райнін очолив Харківську обласну організацію партії "Опозиційна платформа - За життя".

До 2001 року - обіймав різні керівні посади на підприємствах реального сектору економіки Харківської області;

03.2001 до 04.2002 - начальник управління координації програми "Харківська ініціатива" та інших проектів міжнародної технічної допомоги Головного управління економіки облдержадміністрації, м. Харків;

04.2002 до 12.2005 - заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації, м.Харків;

12.2005 до 04.2010 - перший заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації, м.Харків;

04.2010 до 06.2010 - генеральний директор Національного наукового центру "Інститут метрології", м. Харків;

06.2010 до 03.2014 - заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Синтофлекс", м. Харків;

04.2014 по 11.2014 - перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, м. Харків.

З 17.11.2014 по 03.02.2015 - Заступник Глави Адміністрації Президента України.

З 03.02.2015 по 30.08.2016 - голова Харківської обласної державної адміністрації. 

З 31.08.2016 до 17.05.2019  - Глава Адміністрації Президента України. Також був членом РНБО та Національної Ради Реформ.

Закінчив Харківський авіаційний інститут ім. М.Є. Жуковського за спеціальністю "двигуни і енергетичні установки літальних апаратів", інженер-механік; Харківський філіал Української Академії державного управління при Президентові України, "державне" управління, магістр державного управління.

Доктор юридичних наук, кандидат наук з державного управління. Заслужений економіст України.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Харківська обласна рада 7
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Посади Посади

  • з 31 серпня 2016 - ... Голова Адміністрації Президента України
  • 3 лютого 2015 - 30 серпня 2016 Голова Харківської обласної державної адміністрації
  • 17 листопада 2014 - 3 лютого 2015 Заступник голови Адміністрації Президента України
  • 15 квітня 2014 - 17 листопада 2014 Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії БПП

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Крючков отримав контроль над "Харківобленерго" для виведення мільйонів гривень, ймовірно, завдяки впливу нардепів Кононенка та Котвіцького

  • владні зловживання: використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби
  • політична корупція: торгівля впливом
  • владні зловживання: шахрайство

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні