Фото: Довбенко Михайло

Довбенко Михайло Володимирович

Верховна Рада 8, ЄС, мажоритарка, Член Центральної Ради Партії ЄС

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 11

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 84 округу (Івано-Франківська область) від партії "Європейська Солідарність" як її член.

Народний депутат України 8 скликання. Обраний від Блоку Петра Порошенка (округ №84, Івано-Франківська область), член однойменної партії. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

У 2014 році - керівник передвиборчого штабу Петра Порошенка в Івано-Франківській області на президентських виборах. У 2012 році балотувався до Верховної Ради від партії “Українська платформа “Собор” 14 номером у списку, а у 2006 та 2007 роках - від блоків “Наша Україна” та “Наша Україна - Народна Самооборона”.

У 2002 році балотувався до Верховної Ради за 166 округом (Тернопільська область) як самовисуванець. Також балотувався до Тернопільської обласної ради як самовисуванець. Був членом Української народної партії “Собор”.

У 1999-2014 роках був директором “Інституту відкритої політики”. З 1991 до 1999 року обіймав керівні посади у різних банківських установах.

1989-1991 роки - завідувач відділу організаційно-партійної роботи Івано-Франківського обкому КПУ. До цього обіймав керівні посади у місцевому відділенні ЛКСМУ, працював молодшим науковим співробітником, викладачем у Тернопільському фінансово-економічному інституті, головним економістом у колгоспі.

Закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю “планування сільського господарства”, аспірантуру Вищої комсомольської школи при ЦК ВЛКСМ. Доктор економічних наук.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС. Округ 84
    Обрано
  • 2012
    список №14
    Верховна Рада 7-го скликання: Українська платформа "Собор"
    Не обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: НУНС
    Не обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Блок "Наша Україна"
    Не обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: САМОВИСУВАННЯ. Округ 166
    Не обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Тернопільська обласна рада 4-го скликання: САМОВИСУВАННЯ. Округ 166
    Даних немає

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

Кнопкодавство

Дивитись усі 11
17 січня 2019
Законопроект 4607
17 січня 2019
Законопроект 9122
18 грудня 2018
18 грудня 2018
8 листопада 2018
Законопроект 6634
8 листопада 2018
Законопроект 9218
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 92,0%
прогули 8,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу