Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Оверко Ігор

Оверко Ігор Іванович

Рік народження: 1980

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році суд наклав арешт на ділянки в Ірпені, де будується ЖК “Синергія Сіті” Оверка. Провадження відкрито за статтею зловживання владою або службовим становищем, щодо Ірпінської міської ради. За даними слідства, 5 із 6 ділянок, на яких проводиться будівництво, відносяться до заплавних меліорованих земель загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи річки Ірпінь, і потрапляють до захисних смуг відведення каналів.

Оверко є одним з засновників та керівником будівельної компанії ТОВ “Будівельна група “Синергія”. Остання неодноразово була помічена в обмані під час будівництв.

Депутат-забудовник фінансував парламентську кампанію Карплюка, який балотувався у 2019 році по 95 округу як самовисуванець. На кампанію фігуранта антикорупціних розслідувань Оверко віддав 1,5 млн грн. 

У 2019 році депутат продав 83 квартири і не вніс відомості в декларацію. Сума, яку приховав депутат перевищила 15 мл грн. Політик потрапив до топ-10 порушників антикорупційного законодавства і НАЗК подало на Оверка до суду. 

У 2018 році Оверка було помічено на гречкосійстві. Він кидав дітям новорічні подарунки зі своїм зображенням, щоб вони ловили ці пакунки на льоту.

Оверко разом з екс-мером Ірпеня Володимиром Карплюком та його колишнім заступником екс-регіоналом Дмитром Христюком обіцяв громаді ще 2016 року, що буде побудована школа, якої станом на 2020 рік немає. Громада зібрала підписи під петицією і просить таки побудувати школу і садок.

У 2016 році депутат задекларував 586 квартир, що стало рекордом для історії України.

На місцевих виборах 2015 року був обраний депутатом Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя”.

Працював в Ірпінській виборчій комісії від Народної партії на парламентських виборах 2014 року. За рік до цього він позиціонував себе як прихильник  партії “Нові обличчя”.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Голова партії "Слуга народу" Шуляк програла суд

Голова партії "Слуга народу" Шуляк програла суд

Голова політичної партії "Слуга народу" та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади Олена Шуляк програла позов про захи...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу