Фото: Кириленко Іван

Кириленко Іван Григорович

Верховна Рада 9, Батьківщина, №6 у списку, Перший заступник Голови партії Батьківщина, Заступник голови Дніпропетровської обласної ради народних депутатів

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 6 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань освіти, науки та інновацій. Є першим заступником голови партії та головою Виконавчого Секретаріату ВО “Батьківщина”.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від ВО “Батьківщина” (№14 у списку). Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

У 2012 році обраний депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№ 15 у списку). До Верховної Ради 5 та 6 скликань був обраний від Блоку Юлії Тимошенко (№ 70 списку).

У 6 скликанні був головою фракції БЮТ. У травні 2006 року став членом ВО “Батьківщина”, у 2003-2004 роках обіймав посаду голови Аграрної партії України, до того був заступником голови.

У 2002 році був обраний народним депутатом 4 скликання від блоку “За єдину Україну!” (№ 16 списку). З листопада 2002 до лютого 2005 року - віце-прем’єр-міністр України з питань АПК у першому уряді Віктора Януковича. У 2000-2002 роках був міністром аграрної політики.

До Верховної Ради 3 скликання був обраний у 1998 році як безпартійний самовисуванець за виборчим округом № 36 (Дніпропетровська область), також був номером 10 у списку ВО “Громада”.

У 1995 році обраний народним депутатом 2 скликання за округом № 96 (Дніпропетровська область), був висунутий трудовим колективом.

У 1995-1996 роках був першим заступником голови Дніпропетровської ОДА. У 1994-1995 роках був заступником голови Дніпропетровської обласної ради Павла Лазаренка, у 1992-1994 роках був секретарем Дніпропетровської ОДА. У 1991-1992 роках був заступником начальника, потім — начальником відділу сільгосппродукції Акціонерного товариства (АТ) “Дніпропетровська товарно-фондова біржа”.

У радянські часи, починаючи з 1978 року, обіймав різні керівні посади у місцевих осередках ЛКСМУ та КПРС у Дніпропетровській області. У 1985-1987 роках був спочатку заступником голови, а згодом - головою колгоспу.

Закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут за спеціальністю “агроном” та Академію суспільних наук при ЦК КПРС.

Доктор економічних наук, кандидат історичних наук. Член-кореспондент Національної академії аграрних наук України. Заслужений працівник сільського господарства України.

Балотування

  • 2019
    список №6
    Верховна Рада 9-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2014
    список №14
    Верховна Рада 8-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2012
    список №15
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: БЮТ
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: БЮТ
    Обрано
  • 2002
    список
    Верховна Рада 4-го скликання: За ЄдУ!
    Обрано
  • 1998
    мажоритарка
    Верховна Рада 3-го скликання: самовисування. Округ 36
    Обрано
  • 1998
    список
    Верховна Рада 3-го скликання: Громада
    Не обрано
  • 1995
    мажоритарка
    Верховна Рада 2-го скликання: трудовий колектив
    Обрано
  • 1994
    Дніпропетровська обласна рада 2-го скликання
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 23 листопада 2007
    Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 4
  • 22 жовтня 2002 — 6 березня 2003
    Фракція Аграрної партії України
  • 20 червня 2002 — 22 жовтня 2002
    Фракція "Аграрники України" (Аграрники)
  • 15 травня 2002 — 20 червня 2002
    Єдина Україна
  • Верховна Рада 3
  • 15 березня 1999 — 22 лютого 2000
    Фракція "Батьківщина"
  • 12 травня 1998 — 15 березня 1999
    Фракція "Громада"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань освіти, науки та інновацій
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань науки і освіти
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 15 червня 2007
    Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 4
  • 14 травня 2002 — 6 березня 2003
    Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 3
  • 12 травня 1998 — 22 лютого 2000
    Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
  • Верховна Рада 2
  • 10 грудня 1995 — 12 травня 1998
    Комітет з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 94,0%
прогули 6,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади

  • Період не вказано
    Заступник голови Дніпропетровської обласної ради народних депутатів
  • Період не вказано
    Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  • 26 листопада 2002 — 3 лютого 2005
    Віце-прем'єр-міністр
  • 10 січня 2000 — 19 квітня 2002
    Міністр аграрної політики

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Перший заступник Голови партії Батьківщина
  • Період не вказано
    Член Президії Політичної ради партії Батьківщина
  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії Батьківщина
  • Період не вказано
    Голова Виконавчого секретаріату партії Батьківщина
  • Період не вказано
    Голова партії АПУ
  • Період не вказано
    Заступник Голови партії АПУ

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу