Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Філонова Олена

Філонова Олена Дмитрівна

Рік народження: 1984

Опис політика

У вересні 2020 року Філонову було зареєстровано кандидаткою на посаду Київського міського голови від партії "Разом сила". Керівник партії - Олег Ярошевич - є активістом руху так званих "євробляхерів". Вони неодноразово перекривали вулиці Києва, влаштовували мітинги в центрі столиці і вимагали від влади доступне розмитнення європейських автомобілів.

Філонова є телеведучою, працює на Новому каналі. Серед проектів до яких вона долучилась були телешоу “Хто проти блондинок?”, “Співай, якщо зможеш”, “Піраньї”, “Ревізор” та інші. Також дівчина має блог в соцмережі Instagram. В останньому нещодавно з’явився сюжет про те, якою є Рава-Руська зараз та чи задоволені її мешканці колишньою очільницею міста, а сьогодні народною депутаткою та кандидаткою в мери Києва Іриною Верещук.

На парламентських виборах у 2014 році Філонова була акредитована як представниця Нового каналу на президентських виборах.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Київ з водою та енергодецентралізацією, але без години запитань до КМДА

Київ з водою та енергодецентралізацією, але без години запитань до КМДА

Розподілення електропостачання та спільне виробництво електричної та теплової енергії у різних локаціях — головний фокус Концепції відновлення та підви...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу