Фото: Верещук Ірина

Верещук Ірина Андріївна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 29 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Пані професор кафедри загальної та прикладної психології Інституту екології, економіки і права. З 2017 року – доцентка кафедри політології НПУ ім.М.П.Драгоманова.

Є керівницею МБФ “Добро тім”. З 2016 року - пані президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик.

У 2015 році стала співзасновницею Соціальної платформи “Важливий кожен”. У 2014 році балотувалась до Верховної Ради за 122 округом (Львівська область) як безпартійна самовисуванка.

У 2010 році була обрана Рава-Руської міською головою (Львівська область) від партії “Сильна Україна” як безпартійна. У 2013 році, після відмови влади Віктора Януковича від євроінтеграційного курсу, закликала країни Європейського Союзу підписати окрему угоду про асоціацію з містом Рава-Руська. На початку 2015 року подала у відставку з посади.

У 2010 році була директоркою “Агенції регіонального розвитку “Жовківщина - європейський дім” та заступницею голови Жовківської РДА. У 2007-2008 роках працювала юристкою у Рава-Руській міській раді. До того 5 років проходила службу на офіцерських посадах у Збройних Силах України.

Закінчила Військовий інститут НУ “Львівська Політехніка” за спеціальністю “міжнародна інформація”, ЛНУ ім.І.Франка за фахом “правознавство” та ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, також закінчила магістратуру у Варшавському університеті та Крайову школу адміністрації публічної (Польща). Ph.D та кандидатка наук з державного управління.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки