Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Верещук Ірина

Верещук Ірина Андріївна

Рік народження: 1979

Опис політика

Міська голова м. Рава-Руська (2010 - 2015). Народна депутатка Верховної Ради 9 скликання.

У вересні 2022 року, згідно аналітики Руху ЧЕСНО, Верещук лобіювала законодавчу ініціативу(№7646 ), яка дозволяє співпрацю українським органам державної влади з фейковими органами тимчасово окупованих територій.  

4 листопада 2021 року Ірину Верещук було призначено на посаду віцепрем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

На виборах 25 жовтня 2020 року за Верещук проголосувало 5,44% мешканців Києва. Вона посіла 5 місце за кількістю голосів.

У липні 2020 року стала кандидаткою на посаду Київського міського голови від партії "Слуга Народу". Верещук було обрано на внутрішньопартійних праймеріз, також її висуваня підтримав Президент України Володимир Зеленський. Під час агітаційної кампанії кандидатка знялась в проморолику, де літала над Києвом в образі схожому на Мері Поппінс.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 29 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді України з 4 вересня до 15 листопада 2019 року.

Професорка кафедри загальної та прикладної психології Інституту екології, економіки і права. З 2017 року – доцентка кафедри політології НПУ ім.М.П.Драгоманова.

Є керівницею МБФ “Добро тім”. З 2016 року - президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик.

У 2015 році стала співзасновницею Соціальної платформи “Важливий кожен”.

У 2014 році балотувалась до Верховної Ради за 122 округом (Львівська область) як безпартійна самовисуванка. Не була обрана депутаткою.

У 2010 році була обрана Рава-Руською міською головою (Львівська область) від партії “Сильна Україна” як безпартійна. У 2013 році, після відмови влади Віктора Януковича від євроінтеграційного курсу, закликала країни Європейського Союзу підписати окрему угоду про асоціацію з містом Рава-Руська. На початку 2015 року подала у відставку з посади.

У 2010 році була директоркою “Агенції регіонального розвитку “Жовківщина - європейський дім” та заступницею голови Жовківської РДА. У 2007-2008 роках працювала юристкою у Рава-Руській міській раді. До того 5 років проходила службу на офіцерських посадах у Збройних Силах України.

Закінчила Військовий інститут НУ “Львівська Політехніка” за спеціальністю “міжнародна інформація”, ЛНУ ім.І.Франка за фахом “правознавство” та ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, також закінчила магістратуру у Варшавському університеті та Крайову школу адміністрації публічної (Польща). Ph.D та кандидатка наук з державного управління.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Слуга народу

  Міжфракційні обʼєднання

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

  Посади

  • 2021-11-04 — ...
   Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
  • 2019-09-04 — 2019-11-15
   Представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді України
  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу