Фото: Мураєв Євгеній

Мураєв Євгеній Володимирович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Позитивні характеристики

  • Не помічено у кнопкодавстві Не помічено у кнопкодавстві

Опис політика

Був головою Політради партії "За життя!", у вересні 2018 року оголосив про вихід з неї та створення політичного проекту, партії “Наші”, головою якої є він на сьогодні.

Із 2014 - народний депутат Верховної Ради України 8-го скликання. Самовисуванець за округом №181 (Зміївський район, частина Харківського району Харківської області). Позафракційний, з 2015 по 2016 був членом фракції Опозиційного Блоку. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

2012 - 2014 — народний депутат від Партії регіонів по мажоритарному округу № 181 (Зміївський район, частина Харківського району Харківської області). Голова підкомітету з питань зовнішньоекономічних зв'язків та транскордонного співробітництва Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Член Партії регіонів.

2010 - 2012 — голова Зміївської райдержадміністрації.

2010 - вдруге обраний депутатом облради  від Партії регіонів.

У 2007 році балотувався до Верховної Ради 6 скликання від блоку “КУЧМА” під номером 10 у списку.

2006 - 2010 — депутат Харківської облради V скликання від партії “Віче”, також балотувався до Харківської міської ради від тої ж політичної сили. Очолив комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства.

Із 2001 до 2010 року працював на керівних посадах у комерційних компаніях. Був засновником та власником телеканалу "NewsOne".

Закінчив фінанси і кредит у ХНУ ім. Каразіна. Другу вищу освіту отримав в НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Прогульник, голосував за закони "16-го січня".

Посів 3 місце у рейтингу заможності кандидатів у президенти згідно декларацій за 2017 рік, має близько 99 млн.грн готівки. Заявив, що у змозі заплатити заставу у ЦВК з власних коштів.

Офіційна передвиборча програма кандидата.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 14 червня 2016 - ... Позафракційні
  • 17 червня 2015 - 14 червня 2016 Опозиційний блок
  • 27 листопада 2014 - 14 червня 2015 Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 3 червня 2014 - 2 липня 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 3 червня 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • Група "За мир та стабільність" 2 липня 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань податкової та митної політики

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано

Помічники Помічники

На громадських засадах

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

За строковим трудовим договором на постійній основі

Статуси помічника