Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

У 2022 році не підписав звернення до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

У 2021 році не голосував за ключові ініціативи, як закон про ринок землі, про повернення відповідальності за брехню в деклараціях та закон про регулювання банків.

Цитати Бужанського часто містять маніпуляцію та брехню, що показують матеріали проекту VoxCheck

У 2020 році Бужанський потрапив в базу Миротворця. У профілі Бужанського на сайті Миротворця сказано, що його дії "дестабілізують ситуацію в країні".

Разом з нардепом Волошиним вніс законопроект про використання російської мови у роботі Верховної Ради, який не внесли на порядок денний. Того ж місяця не вшанував стоячи пам’ять героїв Небесної сотні у парламенті.

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 25 округу (м.Дніпро) від партії "Слуга народу" як безпартійний. Член однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - член партії. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Назвав журналістку НВ Ольгу Духнич "тупою вівцею", а у пості Фейсбук образив батьків школярів свого виборчого округу.

За 2019 рік підтримав найменшу кількість законопроєктів.  Автор і ініціатор  законопроєктів, серед яких – скасування законів “Про забезпечення функціонування української мови як державної” та “Про очищення влади”

Бужанського вважали представником "групи Коломойського" у фракції парламенту "Слуга народу".

Був співавтор та ведучий політичного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK, який входив до орбіти нардепа й кума президента РФ Віктора Медведчука.

Відомий своїм опозиційним ставленням до Євромайдану, критикуючи її учасників та нововведення після подій зими 2013−2014 років. 

До січня 2019 Максим Бужанський був керівником ТОВ “Арна ЛТД”. Співвласник ТОВ “Альянс плюс”

Закінчив Дніпропетровський державний інститут інженерів залізничного транспорту за спеціалізацією “Інженер-містобудівник”. 

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань правоохоронної діяльності
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу