Фото: Барвіненко Віталій

Барвіненко Віталій Дмитрович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 141 округу (Одеська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за виборчим округом №141 (Одеська область) як безпартійний самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Член депутатської групи “Партія Відродження”.


4 березня 2014 року вийшов з фракції “Партії регіонів”. У 2012 році обирається депутатом Верховної Ради 7 скликання від “Партії регіонів” за виборчим округом №141. З 2007 по 2012 — народний депутат 6 скликання від Блоку Юлії Тимошенко (№154 у списку). 3 березня 2010 року проголосував за відставку уряду Юлії Тимошенко і всього уряду, згодом вийшов з фракції БЮТ та у 2011 році став членом фракції “Партії регіонів”.

У 2006-2007 роках - депутат Одеської обласної ради 5 скликання, керівник фракції БЮТ. У 2006 році балотувався до Верховної Ради 6 скликання від БЮТ 154 номером у списку. З 2006 до 2010 року був керівником Одеської обласної організації партії ВО “Батьківщина”.

Був виконавчим директором агропромислової асоціації “Укрнасінсервіс” та начальником відділу туризму департаменту молодіжної політики і туризму Одеської міської ради.


Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Відсутня декларація за 2012 рік. Має квартиру у Києві, але отримує державну компенсацію на житло.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 - 24 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 22 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" 17 червня 2015 - 29 серпня 2019
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 27 листопада 2014 - 5 березня 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 24 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Компенсують і не комплексують: які депутати отримують кошти з бюджету України

  • владні зловживання: використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Варчук Сергій Георгійович
  • Мурадян Рафаель Маратович
  • Сиротюк Ігор Васильович

На громадських засадах

  • Аксьонова Марина Віллівна
  • Бєлостоцький Леонід Юрійович
  • Більченко Микола Петрович
  • Бойчук Іван Леонідович
  • Болгар Василь Іванович
  • Власюк Богдан Ярославович
  • Григорян Ашот Арменакович
  • Гуріна Тетяна Михайлівна
  • Даценко Микола Миколайович
  • Денисов Микола Володимирович
  • Дуванов Євгеній Анатолійович
  • Капітан Ігор Борисович
  • Кожухаренко Наталя Григорівна
  • Краснянська Валентина Петрівна
  • Крук Юрій Борисович
  • Кузнецова Ганна Анатоліївна
  • Манітенко Олег Костянтинович
  • Миколюк Олена Олександрівна
  • Петраков Микита Олександрович
  • Попов Іван Дмитрович
  • Прокопенко Олексій Олексійович
  • Рибаков Олександр Іванович
  • Самусько Олена Андріївна
  • Свистун Василь Михайлович
  • Сурник Віктор Миколайович
  • Трибушний Дмитро Валерійович
  • Туманов Володимир Михайлович
  • Чайка Петро Степанович
  • Чиханцов Анатолій Миколайович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Азарова Христина Вікторівна
  • Дараган Олексій Віталійович
  • Сиротюк Ігор Васильович
  • Толмачева Лілія Вікторівна
  • Шамрай Людмила Михайлівна