Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Клименко Володимир

Клименко Володимир Степанович

Рік народження: 1974

Опис політика

Заступник міського голови Маріуполя у 2009-2015 роках.

На чергових місцевих виборах 2020 року балотується на посаду міського голови Маріуполя від партії “Опозиційна платформа - За життя”, членом якої є. Також Клименко очолює список кандидатів у депутати Маріупольської міськради від ОПЗЖ.

Обіймає посаду заступника директора маріупольської фірми “Спецмашавто”, що спеціалізується на техобслуговуванні та ремонті автотранспортних засобів.

На місцевих виборах 2015 року Клименко балотувався в депутати Маріупольської міськради від партії “Наш край”, але не пройшов.

У 2009-2014 роках Клименко був заступником, а у 2014-2015 - першим заступником мера Маріуполя Юрія Хотлубея

До того очолював Приморську районну адміністрацію Маріуполя (2006-2009) та управління торгівлі й побутового обслуговування населення Маріупольської міськради.

До роботи в органах місцевого самоврядування Клименко працював економістом у валютно-фінансовому відділі Азовського морського пароплавства та керував різними комерційними структурами.

Перші дві вищі освіти - за спеціальностями “Інженер-механік” та “Облік і аудит” - Клименко здобув у Приазовському державному технічному університеті, третю - в Національній академії державного управління при Президентові України.

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу