Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Майборода Вікторія

Майборода Вікторія Марківна

Рік народження: 1974

Опис політика

У 2020 році балотувалася до Луцької міської ради від партії “За майбутнє”.

З 2017 році є керівницею міського департаменту соцполітики Луцької міської ради.

З 2006 до 2017 була начальницею відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту соціальної політики Луцької міської ради.

Протягом 2002-2006 років очолювала відділ бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Луцької міської ради

З 1996 до 2002 року була спеціалісткою 1 категорії відділу призначення і виплати пенсій; спеціаліст 1 категорії відділу соціального захисту осіб‚ які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС управління соціального захисту населення виконкому Луцької міської ради.

З 1992 до 1996 працювала інспекторкою- спеціалісткою  відділу соціального забезпечення населення виконкому Луцької міської ради.

У 1991-1992 роках - піонервожата у Комаровській загальноосвітній школі.

Отримала дві вищі освіти: у 1997 році  закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю "Історія" та здобула кваліфікацію вчитель історії. У 1999 році навчалась на факультеті перепідготовки спеціалістів Луцького державного технічного університету за спеціальністю "Облік і аудит" та здобула кваліфікацію бухгалтера-економіста.

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу