Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Прогульництво

Опис політика

У 2019 балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 144 округу (м.Полтава) від ВО “Свобода”. Голова Полтавської міської організації ВО “Свобода”. На президентських виборах 2019 року — довірена особа кандидата на посаду Президента України Руслана Кошулинського на по ТВО №144 (м.Полтава).

У 2015 році був обраний до Полтавської міської ради 7-го скликання від ВО "Свобода" першим кандидатом. Очолює фракцію партії у міській раді. Того ж року балотувався до Полтавської обласної ради від ВО "Свобода" за 73 округом (м.Полтава).

У 2014 та 2012 роках балотувався до Верховної Ради під №73 та №221 відповідно у списку ВО “Свобода”. У 2010 році балотувався до Полтавської міської ради 6 скликання за списком ВО "Свобода"

Помічник народного депутата 8 скликання Юрія Левченка на громадських засадах. Був помічником народного депутата 8 скликання Юрія Бублика на громадських засадах. Був помічником народного депутата 7 скликання Олега Сиротюка на громадських засадах.

З 2010 року - член ВО “Свобода”, з 2011 року - голова Полтавської молодіжної організації "Студентська Свобода".

Член наглядової ради ГО “Збережемо Полтаву”. З 2016 року - керівник ГО “Полтавський легіон свободи”.

У 2014-2015 роках брав участь у бойових діях в АТО у складі батальону "Азов" як гранатометник. Має звання молодший лейтенант, нагороджений знаком "За доблесну службу". З 2013 по 2014 роки - активний учасник Революції гідності. Засновник Полтавської сотні "Самооборони".

У 2008-2009 роках був диспетчером на вантажному таксі "Зебра". З 2007 до 2008 року працював комплектувальником у ТОВ "ПолАгроПром".

Закінчив Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, історичний факультет. 

У 2017 році був у числі депутатів Полтавської міської ради, що не подали вчасно електронну декларацію. У 2016 році не задекларував жодних доходів.

У 2016 році народний депутат Юрій Бублик звинуватив керівника Полтавської міської "Свободи" Матвійчука у політичній корупції та домовленості із тодішнім міським головою Олександром Мамаєм щодо кандидатури на посаду секретаря міськради від "Свободи".

Балотування

Фракції

  • Полтавська міська рада 7
  • Період не вказано
    ВО "Свобода"

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах
Верховна Рада 8, На громадських засадах
Верховна Рада 7, На громадських засадах

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Депатути міськради Полтави не подали вчасно декларації

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу