Фото: Левченко Юрій

Левченко Юрій Володимирович


Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 223 округу (Шевченківський район міста Києва) від ВО "Свобода" як член партії. 5 листопада того ж року заявив про вихід з ВО "Свобода". Разом із ним з партії та однойменної фракції у Київській міській раді вийшли її депутати та експомічники Левченка Прохор Антоненко та Святослав Кутняк.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від ВО “Свобода” за округом №223 (Шевченківський район м.Києва). Позафракційний.

Голова підкомітету з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Член Політичної Ради ВО “Свобода”, радник голови партії Олега Тягнибока з економічних питань.

У 2014 році був обраний депутатом Київської міської ради 7 скликання від ВО “Свобода” (за округом №57 у Шевченківському районі), також був першим номером у списку партії. Під час Євромайдану був комендантом Українського Дому, що був зайнятий протестувальниками.

З 2012 до 2014 року був помічником-консультантом на платній основі народного депутата 7 скликання, голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока. У 2013 році балотувався від ВО “Свобода” на повторних виборах до Верховної Ради за 223 округом (Шевченківський район міста Києва).

У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7 скликання за тим же округом від тієї ж партії, вибори були визнані недійсними. З 2010 до 2014 року був депутатом Вишгородської районної ради (Київська область), перший номер у списку ВО “Свобода”.

З 2009 до 2014 року був керівником аналітичної служби ВО “Свобода”, з 2009 року очолює Секретаріат та Кадрову службу Київської міської організації партії. У 2009-2010 роках очолював Шевченківську районну у місті Києві партійну організацію. У 2008 році став членом ВО “Свобода”.

Працював фінансовим аналітиком, фінансовим консультантом, провідним експертом департаменту корпоративних фінансів у комерційних підприємствах, а також офіціантом.

Закінчив Лондонську школу економіки та політичних наук за спеціальністю “економіка та фінанси” та Магдебурзький університет ім.Отто фон Геріке (м.Магдебург, Німеччина) за фахом “управління персоналом, фінанси”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань бюджету

Посади у партіях Посади у партіях


Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

За строковим трудовим договором за сумісництвом

  • Андрєєв Данило Андрійович

На громадських засадах