"НАРОДОВЛАДДЯ"

Партія заснована: 29 травня 2014 р.

Попередні назви: КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА та інші

Опис партії

З березня 2021 року  - має назву "НАРОДОВЛАДДЯ""

Політсила бере участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Зокрема Київська міська виборча комісія зареєструвала кандидатів партії, котрі балотуватимуться до Київської міськради.

Партія активно збирає кошти на свою діяльність. На сайті партії є реквізити банківського рахунку, посилання, що веде на платіжну систему банку, та QR-код, з допомогою якого можна переказати кошти в мобільному застосунку.

Програма партії першим розділом визначає пріоритет соціальної справедливості, деолігархізацію економіки, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, націоналізацію стратегічних підприємств за заборону їх приватизації. Партія Левченка обіцяє запровадження дієвого механізму відкликання народних депутатів, керівників місцевих органів поліції та місцевих прокуратур.
Так само "Народовладдя" обіцяє виборну систему суддів місцевих судів з можливістю їх відкликання. Партія обіцяє захист національних інтересів у галузі культури та освіти, підтримку державних програм з національно-патріотичного виховання, інформаційну безпеку держави, територіальну оборону і 15% видатків держбюджету на фінансування Збройних Сил України. 

Партія “Команда Левченка “Народовладдя” - це політична сила колишнього "свободівця" Юрія Левченка, створена 20 березня 2020

До березня 2020 року партія “Команда Левченка “Народовладдя” мала назву “Сіріус” (зареєстрована в Мінюсті 6 травня 2014 року). Очільник "Сіріуса" Ігор Ніколенко безуспішно балотувався в Києві на 222 окрузі на виборах до Верховної Ради в 2014 році. За даними ОПОРИ, агітатори Ніколенка роздавали листівки без вихідних даних. 

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися