Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Кутняк Святослав

Кутняк Святослав Вікторович

Рік народження: 1992

Опис політика

У 2015 році став депутатом Київради від "Свободи" в окрузі №114 (Шевченківський район). Заступник голови постійної депутатської комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Святослав Кутняк разом з іншим депутатом-свободівцем Прохором Антоненком у Київраді входили в групу народного депутата 8 скликання Юрія Левченка і були його помічниками-консультантами.

У листопаді 2019 року після виходу Левченка зі "Свободи", Антоненко і Кутняк вийшли із партії та фракції "Свободи" в Київраді. "Свободівці" в Київраді вважають, що Кутняк і Антоненко мають скласти мандати, тому на сесії 7 листопада 2019 року екс однопартійці були готові блокувати їх доступ до сесійної зали.

Під час виборів до Верховної Ради восени 2014 року очолював виборчий штаб народного депутата Юрія Левченка.

Кутняк - бенефіціар родинного фармпідприємства ТОВ “Фармацевтична компанія “Фаркос”. 

В 2014 році здобув ступінь магістра за спеціальністю "Юрист із міжнародного права" в Інституті міжнародних відносин НАУ.

З 2011 по 2012 рік опікувався молодіжною політикою в Київській міській організації ВО "Свобода". З січня 2013 року – голова Шевченківської районної організації ВО "Свобода". З вересня 2010 року - член Всеукраїнського Об'єднання "Свобода". 

З 2010 року працював юристом, з 2016 року - директор ТОВ "Юридична компанія "Кутняк та партнери".

Громадська приймальня: 04107, м.Київ, вул. Татарська, буд. 3/2 (Шевченківський район), телефон: 044-209-40-56. Керівник: Сапега Олександр Олександрович.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "ЕКОСТОЛИЦЯ" (ідентифікаційний код 39611555). Керівник: Дутка Радислав Олександрович. 

Помічники-консультанти: Бондаренко Олег Олександрович, Кур’ята Андрій Павлович, Сапега Олександр Олександрович, Скляр Олександра Олександрівна, Фещенко Вадим Романович.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Період не вказано
   ВО "Свобода"

  Робота помічником для:

  Верховна Рада 7, На громадських засадах

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу