Фото: Іллєнко Андрій

Іллєнко Андрій Юрійович

Верховна Рада 8, Свобода, мажоритарка, Заступник Голови партії Свобода

Характеристики політика

  • Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від ВО “Свобода” за 215 мажоритарним округом (м.Київ), позафракційний, є керівником групи депутатів від ВО “Свобода” у Верховній Раді.

Голова підкомітету з питань засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

У 2014 році балотувався на посаду Київського міського голови від ВО “Свобода”. У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Свобода” за тим же округом.

У 2010 році був обраний депутатом Київської обласної ради від ВО “Свобода” 5 номером у списку. На виборах Президента України у 2010 році був довіреною особою кандидата Олега Тягнибока в одному з округів міста Києва. У 2008 році балотувався до Київської міської ради від ВО “Свобода” 5 номером виборчого списку.

З 2005 року є членом ВО “Свобода”, на даний момент обіймає посаду заступника голови партії. Був головою Київської міської організації партії з 2010 до 2014 року. У 2006-2010 роках був заступником голови Київської міської організації.

Закінчив КНУ ім.Т.Г.Шевченка (включно з аспірантурою) за спеціальністю “політологія”.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: Свобода. Округ 215
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: Свобода. Округ 215, Київська область
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Свобода"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань правової політики та правосуддя
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 99,0%
прогули 1,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Заступник Голови партії Свобода
  • Період не вказано
    Член Політвиконкому Свобода
  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії Свобода

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу