Фото: Балога Павло

Балога Павло Іванович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 2

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання за 73 округом (Закарпатська область) від партії "Єдиний Центр" як її член.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році по виборчому округу №71 (Закарпатська область) як самовисуванець та член партії “Єдиний Центр”. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Впродовж 2012-2013 член фракції “Партії регіонів”. У 2012 році обраний народним депутатом України VII скликання від “Єдиного центру”. 2 липня 2013 року достроково позбавлений депутатських повноважень згідно з рішенням Вищого адміністративного суду України (за позовом екс-народного депутата Юрія Кармазіна визнав недійсними результати виборів в окрузі № 71). У лютому 2014 року відновлений на посаді народного депутата України VII скликання.

У 2010-2012 роках - депутат Закарпатської обласної ради 6 скликання від партії “Єдиний Центр”, обраний за 29 мажоритарним округом. У 2002 та 2006 роках двічі обирався депутатом Мукачівської районної ради.


У 2006-2012 рр. - голова правління ТОВ “Барва”, генеральний директор ТОВ “Закарпатське обласне агентство із залучення інвестицій та господарського розвитку територій”. До цього працював на керівних посадах у комерційних підприємствах, прокурором та помічником прокурора. Закінчив юридичний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю “правознавство”.


Прогульник засідань комітетів у Верховній Раді 8 скликання. Фігурант антикорупційних розслідувань щодо податкових зловживань і тендерних махінацій.  

Освіта

  • Закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «Правознавство»

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 71
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ЄДИНИЙ ЦЕНТР. Округ 71, Закарпатська область
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 16 квітня 2013 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 16 квітня 2013
    Партія регіонів

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань податкової та митної політики
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 95,0%
прогули 5,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Апартаменти Павла Балоги в Києві були придбані на незрозумілі кошти

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Укріплення берегів Стрия від Силуету

  • обмеження конкуренції тендерні махінації

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу