Фото: Странніков Андрій

Странніков Андрій Миколайович


Опис політика

У 2015 обраний депутатом Київської міської ради від БПП “Солідарність” по 57 округу Оболонського району.

У 2014 безуспішно балотувався за списком БПП до Верховної ради України. Навесні 2014 обраний депутатом Київради від УДАРу.

2012 балотувався до парламенту 7-го скликання за списком УДАРу, але Страннікову дісталося непрохідне 47 місце в ньому. Був обраний депутатом Київради 4-го та 6-го скликань і Дніпровської районної у місті Києві ради 5-го скликання.

А от до Верховної ради так потрапити і не вдалося. У 2006 випробовував свої можливості за списком партії “Наша Україна”. З 2008 по 2010 обіймав посаду заступника начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції.

2007-2008 роки - заступник голови Дарницької райдержадміністрації. Голова фракції “Солідарність” та голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

На вирішальному голосуванні за збереження Музею на Поштовій площі утримався від прийняття рішення.

Був помічником-консультантом народного депутата парламенту 4-го скликання від блоку “Наша Україна” Олександра Марченка.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні за адресою: м. Київ, вул. Серафимовича, буд.15-а. Графік роботи приймальні: Пн., Вт., Чт., Пт. з 10.00 до 18.00.  

Помічники-консультанти: Богданенко Сергій Миколайович, Восколович Олександр Миколайович, Коротаєва Юлія Русланівна, Можарівський Ярослав Анатолійович, Однорал Оксана Михайлівна.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Посади Посади

  • Заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні