Фото: Семерак Остап

Семерак Остап Михайлович


Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання по 124 округу (Львівська область) як безпартійний самовисуванець.

Міністр екології та природних ресурсів України з 16 квітня 2016 року. Був обраний депутатом Верховної Ради 8 скликання від “Народного Фронту” (№33 у списку) як член партії. Був першим заступником голови Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції.

У 2014 році - міністр Кабінету Міністрів України. З 2013 до 2014 року працював керівником проекту в Українському фонді підтримки реформ. У 2012 році балотувався до Верховної Ради за списком ВО “Батьківщина” номером 76 у списку як безпартійний, у 2013 році подав заяву про відмову від балотування.

У 2007 році обраний народним депутатом 6 скликання від “Блоку Юлії Тимошенко” 140 номером у списку, був членом Комітету ВРУ з питань бюджету. У 2006 році балотувався до Верховної Ради 5 скликання від Громадянського блоку “Пора-ПРП” 21 номером у списку.

У 2006-2007 роках - заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю. У 2005-2006 роках — завідувач секретаріату фракції партії “Реформи і порядок” у Верховній Раді України. З 2002 до 2005 року — завідувач секретаріату фракції “Наша Україна”.

У 2002 році балотувався до Верховної Ради від блоку “Наша Україна” за 218 округом (м.Київ), у 1998 - за списком (№22) партії “Наша Україна” (партія “Реформи і порядок”), член партії та керівник секретаріату її фракції “Реформи-Центр” з 1997 року, був головою її виконкому. Припинив членство у ПРП у 2013 році.

З 1996 року — президент Фонду сприяння розвитку політичної і правової культури. У 1994-1996 роках був координатором програми “Школа молодого політика” Українського фонду підтримки реформ.

З 1992 до 1995 року - співзасновник та заступник голови Студентського братства Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Закінчив фізичний факультет ЛНУ ім.І.Франка та НаУКМА за спеціальністю “політологія”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 14 квітня 2016 Народний фронт

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 14 квітня 2016 Комітет з питань європейської інтеграції

Посади Посади

  • з 14 квітня 2016 - ... міністр екології та природних ресурсів
  • 27 лютого 2014 - 2 грудня 2014 міністр кабінету міністрів

Посади у партіях Посади у партіях


Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Богуцька Тетяна Андріївна
  • Власенко Наталія Вʼячеславівна
  • Гаврилюк Олена Сергіївна
  • Лущай Анна Сергіївна

На громадських засадах

  • Матюшенко Людмила Григорівна
  • Наумов Вадим Олексійович
  • Федорчук Володимир Володимирович