Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Арʼєва Ярина

Арʼєва Ярина Володимирівна

Рік народження: 2000

Опис політика

Депутатка Київської міської ради 9 скликання від партії “Європейська Солідарність.

У 2023 році Ар'єва написала заяву на складання мандату після того, як суд обрав жорсткіший запобіжний захід у ході розслідування ДТП, яке вчинила депутатка. Київрада підтримала заяву Ар'євої 70 голосами.

У 2022 році проти Ар’євої відкрили кримінальну справу через ДТП у Києві на Оболоні. За даними слідства, депутатка у стані наркотичного сп’яніння наїхала на жінку, яка переходила пішохідний перехід, в результаті чого та отримала численні травми.

Дані про слідство були опубліковані у 2023 році, через пів року після ДТП. Ар’єва виправдовувалась, що не вживала наркотиків, а на результати експертизи повпливали “ієрархи УПЦ МП”. Утім, депутатка визнала свою провину, при цьому зазначивши, що ДТП сталось у темну пору під час блекауту.

У прокуратурі згодом відповіли, що в організмі Ар’євої виявили марихуану, а результати експертизи були зафіксовані та запломбовані у присутності депутатки.

У 2021 році вступила до магістратури і Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальність “зовнішня політика”.

У 2020 році обралась до Київської міської ради від партії Європейська солідарність” у 7 окрузі (Оболонь).

Нардеп Володимир Ар’єв стверджував, що на виборчу кампанію його доньки було витрачено лише 500 грн, однак Рух ЧЕСНО наголошував, що Ар’єву обрали на комфортному для неї окрузі, де двічі до Верховної Ради по мажоритарці проходив її батько.

Увійшла до комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики. Паралельно з цим продовжувала навчатись на бакалавраті.

Також працювала аналітиком у ГО “Комітет виборців України”.

З 2017 до 2021 року навчалась на бакалавраті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, здобула спеціальність "Міжнародні комунікації.

Середню освіту отримала в гімназії № 117 ім. Лесі Українки з поглибленим вивченням англійської мови.

Донька депутата Верховної Ради України, члена партії "Європейська солідарність" Володимира Ар’єва.

Мати Ярини Ар’євої - журналістка та телеведуча, авторка програм на телеканалі “Прямий” Наталка Фіцич.

Народилась 8 серпня 2000 року у Києві.

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу