Фото: Мельничук Іван

Мельничук Іван Іванович

Верховна Рада 8, БПП, мажоритарка, Член Центральної Ради Партії ЄС

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 21

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання від партії "Європейська Солідарність" як її член за 14 округом (Вінницька область).

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Блоку Петра Порошенка” як член партії за округом №14 (Вінницька область). Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

У 2014 році став головою Вінницької обласної організації “Блоку Петра Порошенка” та короткий час обіймав посаду голови Літинської РДА. У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” як член партії за тим же округом.

З 2010 до 2014 року був депутатом Вінницької обласної ради. Обраний від ВО “Батьківщина” за округом №21 як член партії. З 2006 до 2010 року — депутат Літинської селищної ради Вінницької області.

З 2005 року володів ринком сувенірних товарів у Вінницькій області. З 1999 до 2006 року був приватним детективом. З 1991 до 1998 року проходив службу у військах МВС РФ, а у 1998 році повернувся в Україну.

Закінчив Пермське вище військове командне училище МВС СРСР та Одеський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю “правознавство”.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: БПП. Округ 14
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина. Округ 14, Вінницька область
    Не обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Вінницька обласна рада 6-го скликання: Батьківщина. Округ 21
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Кнопкодавство

Дивитись усі 21
26 лютого 2019
Законопроект 6372
26 лютого 2019
17 січня 2019
17 січня 2019
Законопроект 4607
17 січня 2019
Законопроект 4607
17 січня 2019
Законопроект 9122
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 100,0%
прогули 0,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу