Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Фрейман Яна

Фрейман Яна Миколаївна

Рік народження: 1994

Опис політика

Депутатка Одеської обласної ради. 

У червні 2022 року Депутатська фракція політичної партії "Партія Шарія" в Одеській обласній раді VIII скликання припинила діяльність. Відповідне рішення ухвалили на засіданні фракції 30 червня, повідомили на сайті облради. Водночас на тому ж засіданні було оголошено про створення депутатської групи "ППШ", головою якої стала депутат Яна Фрейман.

У лютому 2022 року Яна Фрейман заявила, що скупчення військ Росії біля кордонів України і ймовірність підготовки до вторгнення є “фейковими погрозами і хайпом”. Також виступала проти формування ТРО , вважаючи метою створення тероборони  - захоплення будівель у місті у період хаосу. 

Висловлювалась проти святкування Дня Єдності та флешмобів єднання. 

Потрапила в базу "Миротворець"

У квітні 2021 року депутат Одеської обласної ради від "Партії Шарія" Яна Фрейман запропонувала додати до тих, чиї імена будуть відзначені у майбутньому меморіалі "Сади пам'яті»" які загинули на Майдані бійців міліційного спецпідрозділу "Беркут".

Дружина Фреймана Іллі Андрійовича , депутата Одеської міської ради від партії "Партія Шарія" , ДержZрадника. 

У 2020 році обрана до Одеської обласної ради 8-го скликання: від ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ШАРІЯ". На момент балотування : журналіст, місце проживання: Одеська обл., Одеський р-н , м. Одеса. Йшла в раду як №1 Партії. 

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу