Фото: Шкутяк Петро

Шкутяк Петро Зіновійович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Біографія Біографія

Шкутяк Петро Зіновійович (* 4 серпня 1980, м. Золочів, Львівська область) — український громадський діяч і політик. Син колишнього міського голови Івано-Франківська (1998–2006) і депутата Верховної Ради України Зіновія Шкутяка. Народився 4 серпня 1980 року у місті Золочів Львівської області. Згодом переїхав з батьками до Івано-Франківська. У 1997 закінчив навчання в гімназії № 1. У 2002 році випускник Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «менеджмент організацій». У 2005 році закінчив міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство». З 2002 року на посаді економіста, оператора та помічника майстра в НГВУ «Надвірнанафтогаз». Згодом працював інженером у ЗАТ «Панада Кемікал Компаундс» та фінансовим директором приватного підприємства «Трейд-Груп» в Івано-Франківську. 7 грудня 2007 року призначений на посаду першого заступника голови Долинської районної державної адміністрації. З 23 вересня 2009 і до жовтня 2011 очолює Долинську РДА. У листопаді 2011 року Петро Шкутяк працює на посаді заступника директора із загальних питань ТзОВ «Уніплит» (смт. Вигода, Долинського району). З лютого 2013 по травень 2014 року працював у КП «Єдиний розрахунковий центр» в Івано-Франківську. Громадська і політична діяльність. У 2010 році обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради. З 4 липня 2012 року активний учасник «Мовного Майдану» біля Українського Дому. 10 днів голодував проти прийняття Закону «Про засади державної мовної політики». У травні 2014 року добровільно вступає до батальйону «Айдар». Під час виконання бойового завдання 20 липня 2014 р. біля Георгіївки отримав мінометне осколкове поранення. Нагороди 17 жовтня 2014 року нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям». Обраний №1 у списку політичної сили ОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Місце та час прийому - вул. Сахарова, 32 (І поверх), перший вівторок місяця з 11.00 по 13.00 год. Фракція - ОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Офіс політичної партії - м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 32, (0342) 72-72-00 Комісія - член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Івано-Франківська міська рада 7
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Посади Посади

  • 23 вересня 2009 - 15 жовтня 2011 Голова Долинської районної державної адміністрації
  • 7 грудня 2007 - 23 вересня 2009 Перший заступник голови Долинської районної державної адміністрації

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні