Фото: Кулініч Олег

Кулініч Олег Іванович

Верховна Рада 9, самовисування, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Кнопкодавство: 7
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 147 округом (Полтавська область). З 6 грудня 2019 року - голова депутатської групи "Довіра", до того - позафракційний. Член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Народний депутат 8 скликання, обраний за 147 округом (Полтавська область) як безпартійний самовисуванець, член депутатської групи “Партія “Відродження”. Член Президії Політичної ради партії “Відродження”. Голова підкомітету з питань земельних відносин Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

У 2015 році балотувався до Полтавської обласної ради як перший кандидат списку партії “Відродження”. У 2012 році був обраний до Верховної Ради 7 скликання як безпартійний самовисуванець за тим же округом, після обрання приєднався до фракції Партії регіонів.

На момент обрання був керівником проектів ГО “Моя Полтавщина”. 21 лютого 2014 року вийшов з фракції Партії регіонів, за кілька днів приєднався до групи “Економічний розвиток”.

У 2010 році був обраний депутатом Полтавської обласної ради від ВО “Батьківщина” за 11 округом (Зіньківський район), був членом партії. Також був обраний за партійним списком. Був членом однойменної фракції у 2010-2011 роках.

У 2007 році балотувався до Верховної Ради 6 скликання від Блоку Юлії Тимошенко 403 номером у списку, був членом ВО “Батьківщина”. У 2006 році був обраний до Полтавської обласної ради за списком БЮТ. Також був її депутатом у 2002-2006 роках.

З 2001 до 2012 року - засновник та керівник СТОВ “Октан”. З 1995 до 2012 року займався також торгівлею паливно-мастильними матеріалами, мав власні автозаправні станції. До того обіймав керівні посади у комерційних підприємствах у Курській області (РФ), працював експедитором та водієм.

Закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі за спеціальністю “товарознавець продовольчих і непродовольчих товарів”.

Кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Фігурант антикорупційного розслідування. Як член комітету з питань аграрної політики ймовірно має конфлікт інтересів.

ЗМІ писали, що субвенції на окрузі Кулініча ймовірно пішли новоствореним фірмам - ремонти виконує обмежене коло компаній. Серед них – підприємства, створені за кілька місяців до тендеру та фігуранти кримінальних проваджень.

Привертав увагу виборців через організацію концерту за участі зірок Ірини Білик та гурту "ВВ" до дня міста Зінькова, яке є рідним містом політика та центром його 147 округу.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 147, Полтавська область
    Обрано
  • 2015
    список №1
    Полтавська обласна рада 7-го скликання: ВІДРОДЖЕННЯ
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 147
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: самовисування. Округ 147, Полтавська область
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Полтавська обласна рада 6-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2010
    список
    Полтавська обласна рада 6-го скликання: Батьківщина
    Не обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: БЮТ
    Не обрано
  • 2006
    список
    Полтавська обласна рада 5-го скликання: БЮТ
    Обрано
  • 2002
    Полтавська обласна рада 4-го скликання
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — 5 грудня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 21 лютого 2014 — 24 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 21 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • 6 грудня 2019 — ...
    Група "Довіра"
  • Верховна Рада 8
  • 17 червня 2015 — 29 серпня 2019
    Група "Партія "Відродження"
  • 6 березня 2015 — 17 червня 2015
    Група "Відродження"
  • 27 листопада 2014 — 5 березня 2015
    Група "Економічний розвиток"
  • Верховна Рада 7
  • 24 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Економічний розвиток"

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Кнопкодавство

Дивитись усі 7
23 листопада 2018
Законопроект 9260
8 листопада 2018
Законопроект 9260
15 березня 2018
15 березня 2018
14 листопада 2017
Законопроект 6049
2 березня 2015
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 94,0%
прогули 6,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

54 народних депутата не задекларували бізнес у 2014 році

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу