Фото: Река Андрій

Река Андрій Олександрович

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 34

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 149 округу (Полтавська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання, обраний за 149 округом (Полтавська область) від “Народного Фронту” як член партії. Голова підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради за тим же округом від ВО “Батьківщина” як безпартійний. У 2010 році був обраний Новосанжарським селищним головою як самовисуванець та член партії “Фронт Змін”. Вперше був обраний на цю посаду у 2006 році.

У 2004-2006 роках працював начальником Полтавської обласної Державної рибної інспекції. 1998-2004 роки - голова Новосанжарської РДА. З 1998 до 2006 року - депутат Полтавської обласної ради двох скликань. Також кілька разів був депутатом Новосанжарської районної ради. З 1997 року був членом Народно-демократичної партії.

З 1987 до 1996 року - голова Чутівського районного агропромислового об'єднання Полтавської області, перший заступник голови та голова Чутівської районної ради, голова Чутівського райвиконкому, представник Президента в Чутівському районі, старший державний інспектор контролю за цінами у Чутівському районі. У 1997-1998 роках - голова правління ВАТ “Чутовептиця”.

До 1987 року працював інструктором Полтавського обкому КПУ, головою, заступником голови, зоотехніком, бригадиром комплексної бригади у колгоспах Новосанжарського району.

Закінчив Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю “зооінженер” та Вищу партійну школу при ЦК КПУ. Заслужений природоохоронець України.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 149, Полтавська область
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ. Округ 149
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина. Округ 149, Полтавська область
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Кнопкодавство

Дивитись усі 34
28 травня 2019
Законопроект 7113
18 грудня 2018
18 грудня 2018
Законопроект 9068
22 листопада 2018
Законопроект 8251
8 листопада 2018
8 листопада 2018
Законопроект 9260
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 97,0%
прогули 3,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу