Фото: Сугоняко Олександр

Сугоняко Олександр Леонідович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 158 округу як самовисуванець та член "Соціал-демократичної партії".

Народний депутат 8 скликання, був обраний від “Блоку Петра Порошенка” за 158 округом (Сумська область) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту. Входить до парламентської фракції “Блоку Петра Порошенка”.

Лідер “Соціал-демократичної партії” з 2017 року, до цього з 2015 до 2017 року був головою Сумської обласної партійної організації СДП.

У 2014 році працював начальником Головного управління юстиції у Сумській області. З 2014 до 2015 року очолював Сумську обласну організацію партії “УДАР”. У парламенті 7 скликання був помічником народної депутатки від партії “УДАР” Марії Іонової на громадських засадах.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради від партії “УДАР” за тим же округом, був її членом. У 2006 році балотувався до Верховної Ради від партії “Віче” 22 номером у списку, був її членом. 1990-1994 роки - депутат Сумської міської ради. Член Наглядової Ради Сумського Державного Університету.

Голова правління ГО “Сумська міська спілка правників”. У 2011-2014 роках працював начальником юридичного відділу у ТОВ “Компанія “ЕКО-Енергія”.

До того обіймав керівні посади у комерційних підприємствах, був віце-президентом адвокатської фірми, юристом, інженером з організації управління виробництва, обіймав керівні посади в органах місцевого самоврядування, був інструктором організаційного відділу районного комітету КПРС, старшим слідчим, слідчим та стажером у слідчого в прокуратурі, електрослюсарем на заводі.

Закінчив Національний юридичний університет ім.Я.Мудрого за спеціальністю “правознавство”.

Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань транспорту

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Панфілова Ольга Вʼячеславівна

За строковим трудовим договором на постійній основі

За строковим трудовим договором за сумісництвом

  • Герасимчук Тетяна Вікторівна

На громадських засадах

Статуси помічника