Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Хармишев Євген Олександрович
Фото: Хармишев Євген

Хармишев Євген Олександрович

Рік народження: 1968

Zрадник країни

  • ФАР
    Мерія Маріуполя звинуватила депутата у державній зраді. Допомагав росіянам паралізувати місто і створити гуманітарну катастрофу. Крім того, активно сприяє створенню окупаційної адміністрації в Маріуполі. Ймовірно депутат виступає інформатором ворожої армії та фактично корегувє обстріли критичної цивільної інфраструктури.

Опис політика

Депутат Маріупольської міської ради від ОПЗЖ.

27 серпня 2022 року СБУ повідомила підозру Хармишеву у держзраді  за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України у складі організованої злочинної групи (ч. 3 ст. 28 та ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, Хармишева "призначили" першим заступником голови окупаційної адміністрації Маріуполя.

5 квітня 2022 мерія Маріуполя звинуватила депутата у державній зраді. Зазначаються, що він допомагав росіянам паралізувати місто і створити гуманітарну катастрофу. Крім того, активно сприяє створенню окупаційної адміністрації в Маріуполі. Ймовірно депутат виступає інформатором ворожої армії та фактично корегує обстріли критичної цивільної інфраструктури.

4 квітня 2022 року призначений окупантами секретарем ради.

У 2021 році увійшов до складу виконавчого комітету Гостомельської селищної ради. 

У 2020 році обраний депутатом Маріупольської міської ради від ОПЗЖ.

У 2018 році особа з ідентичним ПІБ притягувалась до відповідальності за керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.

Особа з ідентичним ПІБ є засновником ТОВ “Палац спорту”, був  директором КП "Ірпіньжитлоінвестбуд" в Ірпені. За інформацією ЗМІ, має нерухомість в Ірпені.

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу